Razem 0 zł

Realizuj zamówienie

Taniec

Rozciągnij swoją duszę.

Nie chodzi o to ile obrotów zrobisz, jak prosto czy dokładnie. Liczy się jak bardzo potrafisz rozciągnąć swoją duszę.

Taniec jest manifestacją naszego charakteru, indywidualności i serca. Aby w pełni wykorzystać swój potencjał musisz być troszkę silniejsza, stabilniejsza i pewniejsza siebie. Dopiero wtedy możesz pokazać światu kim tak na prawdę jesteś i do czego zostałaś stworzona.

Hokej

Wzbudź strach u rywali, atakuj szybciej i mocniej.

W Polsce to najbardziej niedoceniony sport jaki istnieje. Nie przez brak świadomości ludzi czy brak oszałamiających sukcesów hokeistów, ale przez prezentowany poziom sprawności, techniczny i mentalny zawodników.

Kluby często nie mają środków na opłacanie dodatkowych trenerów co jest nieszczęściem dla tego pięknego sportu. Tu otwierają się możliwości dla inteligentnych pracusiów. Wykorzystaj swoją szansę i trenuj dodatkowo, gdy inni nawet nie wiedzą, że powinni.

Motor Sport

Zostaw rywali za sobą

Niesamowita prędkość i przeciążenia, odwodnienie organizmu i utrzymanie koncentracji przez cały wyścig - sporty motorowe to próba umysłu i charakteru.

Pewność siebie, zdolność koncentrowania się w ułamku sekundy i sprawność na poziomie olimpijczyków charakteryzuje najszybszych tego świata. By stanąć ramię w ramię z najlepszymi musisz najpierw przygotować swoją siłę i wytrzymałość. Pozwoli Ci to pokonywać zakręty szybciej i pewniej, utrzymać koncentracje, gdy przeciwnicy mają już dosyć.

Gimnastyka

Doskonałość to nie pojedynczy akt, tylko nawyk.

To bezapelacyjnie najbardziej wymagający sport na świecie. Tutaj sprawność i przede wszystkim mentalność odgrywa potężną role w efektywności żmudnych treningów i presji na zawodach.

Aby konkurować z najlepszymi musisz posiadać żelazną etykę pracy, być troszkę silniejszy, wytrzymalszy i pewniejszy siebie. Przygotuj się motorycznie i mentalnie na najwyższym poziomie, aby udowodnić wszystkim do czego jesteś zdolny.

Kulturystyka

Musisz płonąć zanim zaczniesz błyszczeć.

Każda sekunda treningu to pokonywanie własnych słabości, wznoszenie się ponad dyskomfort i ból. Tylko zawodnicy z twardym charakterem mogą zawojować świat.

Konkurencja jest potężna, trenuje z każdym rokiem coraz efektywniej. Większość zawodników jednak zapomina o mentalności, a to właśnie ona decyduje jak szybko i doskonale zbudujesz swą sylwetkę. Nie ma znaczenia plan treningowy, tylko twój stosunek do niego i zaangażowanie w każdej sekundzie treningu.

Narciarstwo wodne

Zwyciężaj dzięki sprawności.

Płynność i lekkość ruchu to efekt setek kilometrów i sprawności najlepszych atletów.

Jeżeli marzy Cię się zwyciężanie na międzynarodowych zawodach w USA, Nowej Zelandii czy Australii, lepiej zacznij trenować więcej, ciężej i mądrzej niż dotychczas. Nie porównuj się do najbliższego otoczenia, tylko do najlepszych.

Łyżwiarstwo

Dystans nie ma znaczenia, zwyciężają najszybsi.

Mocny start, zawrotne prędkości na wirażu i imponujący finisz to cnoty najszybszych łyżwiarzy.

Najlepsi Polscy łyżwiarze tworzeni są w cieniu na spartańskich treningach, wystawiających na próbę ich charakter. Udowodniliśmy nie raz, że pomimo przeciwności jesteśmy w stanie zawojować cały świat. Udowodniliśmy to raz, udowodnij to drugi.

Squash

Złam charakter przeciwnika, zwyciężaj sprawnością.

Najwyższą sztuką w squashu jest złamać morale przeciwnika. Nie winerami, a dokładnością i wytrzymałością.

Lekkość z jaką poruszają się najlepsi zawodnicy squasha i chirurgiczne woleje, skróty i zagrywki to efekt wieloletniej gry pod okiem fachowców, ultrasprawności i żelaznego charakteru. Squash jest grą umiejętności technicznych i przede wszystkim sprawności oraz mentalności. Musisz być szybki, zwinny i wytrzymały fizycznie i mentalnie.

Tenis stołowy

Technika zadziała, gdy ciało i umysł pozwoli.

Czas reakcji, szybkość poruszania się nisko na nogach, silny i stabilny core to fundament bez którego nie przekroczysz pewnego poziomu.

Gdy umiejętności najlepszych zawodników na świecie jest tak wyskoki to właśnie szczegóły zaczynają mieć znaczenie. Sekret luzu i pewności uderzeń leży w sprawności. Przygotuj swój umysł i ciało, aby zwyciężać pewniej.

Kolarstwo

Zwyciężają tylko najszybsi.

Wszystkich sportowców łączy niewidzialna więź umocniona walką. Obsesja doskonałości to nie tylko słowo.

Ma swoją wibracje, zapach i smak. Zaczyna się na granicy zdrowego rozsądku, potężnego bólu i żelaznej etyki pracy, kończy legendarnością w pamięci następnych pokoleń.

Pozostałe dyscypliny

Zainspiruj doskonałością

Pomagamy wznosić się na wyżyny sprawności i mentalności najlepszym atletom w Polsce i na Świecie wszystkich dyscyplin sportowych. Jeżeli poszukujesz najlepszych specjalistów, których jedynym celem jest to, abyś stał się najlepszym na świecie, znalazłeś się w dobrym miejscu i czasie.

Umów się na trening. Zadzwoń.

Zabrze: 794 794 541

Masz pytania? Zadzwoń w godzinach 9:00 - 20:00, napisz e-mail lub odzwiedź nas na miejscu.


Kontakt w sprawie zamówień (książki, szkolenia, obozy)

733 103 000


Obsesja doskonałości uświadomiła mi, jak wygląda prawdziwe poświęcenie i jak mało do tej pory robiłam, by w pełni wykorzystać swój potencjał. Zaowocowało to zdobyciem tytułów mistrzyni świata i Europy.

Ewa Piątkowska

pięściarka zawodowa, pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC - prestiżowej federacji bokserskiej, najbardziej utytułowana polska zawodniczka w historii boksu
Obsesja doskonałości otworzyła mi oczy i uświadomiła, że mogę osiągnąć wymarzony cel. Współpraca z Dawidem diametralnie odmieniła mnie i moje podejście do sportu. Zaczął się nowy etap w moim życiu.

Piotr Habdas

narciarz alpejski, reprezentant Polski, mistrz świata oraz wielokrotny mistrz Polski
Obsesja doskonałości pozwoliła mi wejść na wyższy poziom. Odkąd zapoznałem się z tą książką, żaden dzień ani trening nie jest taki sam. Od teraz to ja decyduję, jak ma wyglądać moje życie. Dzięki niej i trenerom centrum treningowego jestem w stanie sięgać po najwyższe trofea i tytuły. Dziękuję za pokazanie drogi.

Kamil Krzemień

kierowca wyścigowy, trzykrotny medalista Pucharu Polski, zawodnik Yamaha R6 Dunlop Cup
"Dzięki Dawidowi i jego książce Obsesja doskonałości cały czas przekraczam granice swoich możliwości i wiem, że jestem w stanie osiągnąć wymarzone cele. Polecam sportowcom na każdym etapie rozwoju kariery oraz ludziom, którzy się zagubili i nie wiedzą, co dalej zrobić ze swoim życiem."

Mateusz Kowalczyk

tenisista, reprezentant Polski w Pucharze Davisa, ponadtrzydziestokrotny mistrz Polski, zwycięzca turnieju ATP World Tour 250
Obsesja doskonałości jest niezastąpiona dla wszystkich, którzy oczekują od życia realizacji swoich celów. Czy jesteś zawodowcem, czy osobą posiadającą hobby, warto wpaść w wir czytania tej książki. Zainspiruje Cię, sprawi, byś miał marzenia, i zmotywuje do podjęcia działań. Zawarta w mniej wiedza obudziła we mnie potężne pragnienie osiągnięcia najwyższego mistrzostwa sportowego.

Dawid Kasperski

kickbokser w formule K-1, reprezentant kraju, mistrz świata i Europy oraz ponaddwudziestokrotny mistrz Polski
Teoretycznie nie miałem większych problemów z motywacją, wiedziałem, co chcę w życiu osiągnąć. A jednak, w praktyce, Obsesja doskonałości odmieniła moje życie.

Krzysztof Oller

pływak, reprezentant Polski, dwukrotny złoty medalista mistrzostw Polski
Obsesja doskonałości uświadomiła mi, jak ważna w sporcie jest psychika. Praktyczne wskazówki i konkretne porady zmieniły moje podejście do treningów i zawodów. Zrozumiałam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ciężka praca, poza strefą komfortu, silna wola i wiara w siebie są kluczem do osiągnięcia wymarzonego sukcesu.

Monika Szczęsna

lekkoatletka, sprinterka, multimedalistka mistrzostw Polski, brązowa medalistka halowych mistrzostw Europy
Obsesja doskonałości całkowicie odmieniła moje spojrzenie na trening i życie codzienne. Sprawiła, że w każdym momencie jestem w stanie dać z siebie więcej i więcej - w tym celu, aby osiągnąć to, czego od siebie wymagam. Uważam, że powinien przeczytać ją każdy, kto nie chce, by jego życie było „zwyczajne".

Nikodem Kutyła

piłkarz ręczny, reprezentant kraju, mistrz Polski
Obsesja doskonałości zmieniła moje życie. Marzenia stały się rzeczywistością, a radość, jaka mi przy tym towarzyszy, jest nie do opisania."

Aleksandra Sikora

piłkarka nożna, 54-krotna reprezentantka Polski, trzykrotna mistrzyni kobiecej ekstraligi, sześciokrotna zdobywczyni Pucharu Polski, dwukrotna ćwierćfinalistka Ligi Mistrzyń Champions League
Nigdy bym nie przypuszczał, że wskazówki mentalne tak szybko przełożą się na poprawę jakości treningu oraz wyniki podczas zawodów. Kluczowa rada przyniosła odpowiedni efekt finalny. Właściwa wskazówka pomogła nie tylko przełamać barierę psychiczną, ale również fizyczną, związaną przede wszystkim z wszechobecną presją i stresem.

Mateusz Tomiczek

karateka, mistrz świata i multimedalista mistrzostw Polski, 
Obsesja doskonałości pokazała mi, że głowa nie jest moim wrogiem, lecz kluczem do sukcesu. Zrozumiałam, jak ważne jest docenienie tego, co się robi, oraz nieustanna wiara w bycie najlepszym. Do ciężkiej pracy byłam przyzwyczajona od zawsze, lecz gdy poukładałam sobie to wszystko, moje życie zmieniło się diametralnie. Dzięki Obsesji doskonałości planuję podpisać zagraniczny kontrakt i spełniać kolejne marzenia w drodze do doskonałości.

Kinga Piędel

koszykarka, reprezentantka kraju, brązowa medalistka mistrzostw Polski, zdobywczyni piątego miejsca w mistrzostwach Europy, jedna z najmłodszych zawodniczek ekstraklasy
Niezależnie czy chcesz zostać wybitnym sportowcem, biznesmanem lub ogrodnikiem. Obsesja doskonałości jest absolutna koniecznością, aby stać się wielkim.

Martin Vlk

reprezentant Słowacji w piłce siatkowej, finalista ligi światowej, trzeci najlepiej przyjmujący w Polskiej Pluslidze, drugi najlepiej zagrywający ligi Czeskiej, uczestnik mistrzostw Europy i świata w kategorii juniorskiej
Droga do zwycięstwa nie jest łatwa, popełniłem dużo błędów. Nie zawsze trenowałem prawidłowo, czasami zawodził umysł. Dzięki Obsesji doskonałości wiem, że podążanie ku wybitności będzie prostsze.

Marcin Sendwicki

strongman, reprezentant Polski, najsilniejszy człowiek na świecie w wadze do 105 kg, multimedalista mistrzostw Polski
Obsesja doskonałości mnie zaskoczyła. Otworzyła umysł, pozwoliła inaczej spojrzeć na stres przed zawodami. Po tej lekturze każdy wyścig mnie cieszy i nie wzbudza już obawy. W końcu robię to, co kocham.

Agnieszka Kobus

wioślarka, reprezentantka Polski, brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro 2016, srebrna i dwukrotnie brązowa medalistka mistrzostw Europy, multimedalistka mistrzostw Polski
Obsesja doskonałości to niekończąca się motywacja i inspiracja do dalszych wyzwań. Pomogła mi przełamać wewnętrzne bariery i wytyczyć nowe cele. Po przeczytaniu tej książki zrozumiałam, ze „niemożliwe" nie istnieje.

Julia Borowiecka

tancerka sportowa, siedmiokrotna mistrzyni świata, mistrzyni Europy oraz dwudziestokrotna złota medalistka mistrzostw Polski
Dawidzie, współpraca z Tobą pomogła mi w odkryciu lepszej wersji siebie. Uświadomiłeś mi, że dużo rzeczy mogę zrobić mądrzej i lepiej, a ciężka praca i samodyscyplina to najlepsze narzędzia do osiągnięcia celów. Obsesja doskonałości rozwinęła mnie mentalnie i sportowo. To lektura obowiązkowa, z której można się wiele nauczyć. Dziękuję, że mogę na Ciebie liczyć i codziennie uczyć się czegoś nowego.

Magdalena Czyszczoń

panczenistka, reprezentantka Polski, multimedalistka i mistrzyni Polski, srebrna medalistka akademickich mistrzostw świata
Przeczytałam już wiele tego typu książek, ale żadna nie była napisana w tak prosty i zrozumiały sposób. Obsesja doskonałości zmieniła moje podejście do treningów, startów w zawodach oraz do codziennego życia.

Karolina Pęk

tenisistka stołowa, złota i brązowa medalistka na paraolimpiadzie w Rio de Janeiro w 2016 oraz brązowa medalistka z Londynu w 2012 roku
Dzięki Obsesji doskonałości stałam się bardziej świadomą zawodniczką. Gorąco polecam ją nie tylko sportowcom, ale wszystkim, którzy mają wizję i cel. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrobienia.

Małgorzata Dymus

kickbokserka w formule K-1, mistrzyni świata, Europy oraz multimedalistka mistrzostw Polski
Odkąd zapoznałem się z Obsesją doskonałości, dążenie do wybitności stało się moją pasją. Jeżeli chcesz dotrzymywać kroku swoim marzeniom - ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Adam Szolc

badmintonista, reprezentant i wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski
Lektura Obsesji doskonałości bardzo motywuje do ciężkiej pracy zarówno w sporcie, jak i życiu prywatnym. Nie zdawałem sobie sprawy, jak wiele czynników może mieć wpływ na osiągnięcie sukcesów.

Piotr Kozłowski

hokeista, złoty i brązowy medalista mistrzostw Polski
Obsesja doskonałości to czysta inspiracja, dająca całkowicie nowe spojrzenie na aspekty wyczynowego treningu i rywalizacji sportowej. Polecam ją każdemu, kto chce w pełni wykorzystać swój potencjał.

Mateusz Pluta

kickbokser w formułach K-1, Low Kick oraz Muay Thai, reprezentant kraju, mistrz Europy i wielokrotny mistrz Polski
Dzięki Obsesji doskonałości każdy może odnaleźć niesamowitą dawkę motywacji oraz silę do walki z przeciwnościami.

Natalia Fryckowska

pływanie, ponadtrzydziestokrotna medalistka mistrzostw Polski, sześciokrotna rekordzistka Polski juniorów, zdobywczyni czwartego miejsca w europejskich igrzyskach olimpijskich w Baku w 2015 roku, aktualnie zajmująca trzecie miejsce w światowym rankingu w swojej kategorii wiekowej
Obsesja doskonałości stała się dla mnie punktem przełomowym. Całkowicie zmieniła moje podejście do sportu. Nauczyła, że nie ma rzeczy niewykonalnych. Jestem wdzięczny za dużo mądrych zdań.

Filip Jarota

squash, reprezentant kraju, złoty i brązowy medalistka mistrzostw Polski juniorów
Miałem ogromne szczęście, że kupiłem Obsesję doskonałości przed wyjazdem na moje pierwsze mistrzostwa świata. Trzy czwarte moich przeciwników leżało na deskach, a pewność siebie była ogromna. To książka, która zmienia sposób myślenia, podejście do treningów i życie na lepsze.

Marcin Kret

kickbokser w formule K-1, wielokrotny mistrz i reprezentant Polski, brązowy medalista mistrzostw świata
Po lekturze  Obsesji doskonałości osiągam lepsze rezultaty na treningach i w zawodach. Zrozumiałam, że trzeba wierzyć we własne umiejętności i nigdy się nie poddawać.

Izabela Jaroszewska

narciarka wodna, wielokrotna mistrzyni Polski, multimedalistka w zawodach międzynarodowych
Osiągnięcie doskonałości to odwieczny cel najwybitniejszych. Książka Obsesja doskonałości uświadomiła mi kierunek osobistej sportowej podróży i podarowała potężną dawkę motywacji.

Adam Gielata

kickbokser w formule K-1, reprezentant kraju, mistrz Europy oraz wielokrotny mistrz Polski
Obsesja doskonałości, sprawiła, że uwierzyłam w siebie. Napędzana pewnością zostałam Mistrzynią Polski na dystansie 200m stylem motylkowym, co było moim skrytym marzeniem.

Weronika Gotowska

pływanie, reprezentantka Polski, multimedalistka mistrzostw Polski
Obsesja doskonałości pozwoliła mi przezwyciężyć największego przeciwnika, wygrałam walkę z samą sobą. Marzenia sportowe zamieniłam w cel i z premedytacją je realizuje.”

Katarzyna Jurkowska-Kowalska

gimnastyka sportowa, reprezentantka Polski, wielokrotna złota medalistka mistrzostw Polski, uczestniczka Igrzysk  Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016, finalistka Mistrzostw Europy i świata, multimedalistka Pucharów Świata
Byłam w ciężkim okresie, gdy natrafiłam na Obsesje doskonałości. Dzięki niej nie poddałam się. Dziś na każdym treningu przekraczam własne granice i dążę z determinacją do doskonałości.

Julia Dutkiewicz

lekkoatletyka, skok wzwyż, multimedalistka mistrzostw Polski.